OTURUM AÇMA BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

HESAP OLUŞTUR

Eğitimciler

Tuğba Munzur

İşletme mezunuyum. 2001 yılından itibaren toptan kahve ve kahve makinaları satışı yapan Kanguru Gıda' nın çeşitli alanlarında çalıştım. 2014 yılında nitelikli kahve ve SCA ile tanıştım. 2015 yılında eğitimlerimi tamamlayarak SCA Barista ve Kavurma alanlarında yetkili SCA eğitmeni (AST) oldum. 2015 yılından itibaren İstanbul Kahve Akademisi' nde Türkçe ve İngilizce olarak SCA Barista eğitimleri veriyorum. 2018 yılında SCA Kavurma eğitimlerini hayata geçirdim. İstanbul Kahve Akademisi tarafından verilecek tüm eğitim ve atölyelerin içeriklerini oluşturuyorum. İstanbul Kahve Akademisi internet sitesinde satılacak olan kahvelerin kavurma profilini oluşturuyorum.

Kahve eğitimleri ile tanıştığım güzel insanlar hayatıma renk katıyor, gelişmem ve yeni projeler için beni besleyen bir ortam sunuyor. Bu sebeple öğrenmek ve öğrendiklerimi kahve eğitimleri ve atölyeleri ile kahve severler ile paylaşmak benim için değerli.

Özge Doğan

İzmir'de doğdum. Üniversitede Pazarlama ve İşletme alanlarında eğitimlerimi tamamladım. Yaklaşık 10 sene boyunca sağlık sektöründe Kurumsal Pazarlama alanında çalıştıktan sonra gerçekten içimde bir tutku olan kahvenin izinden gitmeye karar verdim.

2016 yılında İstanbul Kahve Akademisi bünyesinde SCA eğitimlerimi tamamladım ve devam eden yılda barista olarak aktif çalıştım. Kahveyi insanlarla paylaşmanın tutkusu ile demleme üzerine verdiğim atölyeleri İstanbul Kahve Akademisi bünyesinde vermeye devam ediyorum. Aynı zamanda yakın zamanda açılan online satış kanalını yönetiyorum. Kahvenin sonsuz dünyası ve içine girdikçe insanı geliştiren yönü ile bu sektörde tutku ve heyecanla çalışmaya devam ediyorum.

ÜST
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Geri Dön
  Mesaj Gönder
  1
  Yardıma mı ihtiyacınız var?
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz? (09:00 - 17:00 arası çevrimiçiyiz)
  X