OTURUM AÇMA BİLGİLERİNİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

HESAP OLUŞTUR

THE BASICS OF BREWING COFFEE

372,00 TL

2 adet stokta

Kategoriler:

Açıklama

The Basics of Brewing Coffee, okuyuculara Altın Kupa ödülüne layık bir fincan kahve yapma sanatı hakkında kısa bir değerlendirme ve açıklama sunuyor.

Elbette kendi demleme tekniklerini geliştirmek veya başkalarına demleme araçlarını öğretmek isteyenler için bir zorunluluktur. Sürekli gelişen kaliteli kahve demleme dünyasında, bazen karmaşık terminoloji ve teknikler içinde kaybolmak kolaydır.

Kahve Demlemenin Temelleri, okuyuculara kaliteli bir fincan kahvenin nasıl hazırlanacağına dair kapsamlı, açık ve öz talimatlar sağlar.

Kahve / su oranı, demleme süresi, demleme ekipmanı, damlama filtrasyonu ve servis sıcaklığı dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şey, yazar Ted R. Lingle tarafından İyi Demleme Yapmanın Altı Temel Unsuru olarak adlandırdığı şeyde değinilmiştir.

Kahve Demlemenin Temellerinden Alıntı: Nihayetinde, kahve içeceğinin kalitesi, yukarıda özetlenen adımları takip etme becerinize bağlıdır. Dünyanın en iyi kahvelerinden biriyle başlasanız bile, örneğin uygunsuz bir demleme yöntemi veya düşük kaliteli su kullanırsanız, idealden daha az bir içecekle karşılaşabilirsiniz. Çekirdekten içeceğe başarılı bir dönüşüm, iyi demlemenin bu altı temel unsurunu anlamayı ve bunlara bağlı kalmayı gerektirir.

ÜST
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz BoşMağazaya Geri Dön
  Mesaj Gönder
  1
  Yardıma mı ihtiyacınız var?
  Merhaba,
  Size nasıl yardımcı olabiliriz? (09:00 - 17:00 arası çevrimiçiyiz)
  X